Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

02-07-2020 17:24

26 czerwca br.- zakończenie roku szkolnego 2019/2020.
W tym roku rozdanie świadectw, tak jak nauka w ciągu ostatnich trzech miesięcy, odbyło się w wyjątkowych warunkach. Z powodu obostrzeń sanitarnych nie było tradycyjnej akademii zakończenia roku szkolnego, a uczniowie odbierali świadectwa w hali gimnastycznej i w świetlicy. W szkole wyznaczono dwa wejścia, aby uczniowie nie mieli ze sobą styczności w jednym miejscu. O wyznaczonej godzinie w jednym sektorze świadectwa odebrali uczniowie jednej klasy, oczywiście w maseczkach, przy konieczności dezynfekcji rąk i zachowania dystansu. Potem przeprowadzana była dezynfekcja, by do danego sektora mogła wejść kolejna grupa uczniów - i tak co godzinę od godziny 8 do 12.
Mimo trudnych warunków uczniowie przybyli na rozdanie świadectw elegancko ubrani i w dobrych nastrojach. Pani dyrektor Ewa Odolczyk i pan wicedyrektor Grzegorz Więcek wręczyli świadectwa i nagrody najlepszym uczniom. Nie zabrakło także nagród i dyplomów dla najlepszych sportowców, czytelników, laureatów konkursów  i uczniów zaangażowanych w działalność Samorządu Uczniowskiego i wolontariat. Podziękowania otrzymali także najbardziej zaangażowani  Rodzice. Pozostałym uczniom świadectwa rozdali  wychowawcy, którzy przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku, a w tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa apelowali szczególnie o przestrzeganie przepisów sanitarno-higienicznych podczas przejazdów i pobytu na wypoczynku.
Gratulujemy i życzymy zdrowia i bezpiecznych wakacji.