Konkurs fotograficzny 2020

25-02-2020 21:43

LAUREACI  POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Na tegoroczną VIII edycję powiatowego konkursu fotograficznego pt. „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie” organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie,  Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji nadesłano ponad sto zdjęć wykonanych przez uczniów  szkół z powiatu sochaczewskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w czwartek, 6 lutego br. w świetlicy szkolnej ZSCKP.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie mieli do wyboru 4 kategorie, związane tematycznie z okresem świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza kategoria dotyczyła klimatu świąt w szkole, druga miała ukazać różne oblicza świętego Mikołaja, trzecia miała ukazywać przedstawienie świąt w swojej okolicy a czwarta – dotyczyła klimatu świat w rodzinie. Nadesłane zdjęcia poddane zostały wnikliwej obserwacji i analizie przez członków komisji konkursowej, która zgodnie postanowiła przyznać w każdej z kategorii nagrodę bądź wyróżnienia. Uczniowie klasy I TML pokazali swoje umiejętności artystyczne, które doceniło jury. Jakub Symon  zdobył I miejsce, Martyna Gołębiowska III miejsce, a Bartosz Mróz wyróżnienie. W naszej szkole do wzięcia udziału w konkursie i rozwijania swoich pasji zachęciła uczniów nauczycielka Katarzyna Wróbel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie aż szesnastu uczniom z naszej szkoły. Zapraszamy na kolejne zmagania. Więcej informacji w bibliotece szkolnej.