Szkolny Konkurs Czytelniczy.

30-01-2020 22:38

W dniach 8 i 9 stycznia br. odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy "Tę książkę warto przeczytać". Uczestnicy mieli za zadanie przygotować wypowiedź na temat wybranej książki i zachęcić innych do jej przeczytania. Dwadzieścia dwie osoby postanowiły udać się do biblioteki szkolnej i zaprezentować wybraną książkę. Wśród propozycji znalazła się literatura młodzieżowa, przygodowa, fantasy, a nawet techniczna.  Pierwsze miejsce zajęły Paulina Gołębiowska z kl. II TL i Wiktoria Młynarczyk z kl. I TL. Wyróżnienie otrzymała Martyna Gołębiowska z kl. I TL. Gratulacje dla laureatek i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu. Paulina i Wiktoria będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Czytelniczym organizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Komisji Edukacji Narodowej w Warszawie. Filia w Sochaczewie w środę, 29 stycznia br. w Starostwie Powiatowym. Dziękuję pani Anecie Podrażce za pomoc w organizacji konkursu.

Zapraszam wszystkich do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.