Akcja Góra Grosza

12-11-2019 21:11

Rusza XX edycja akcji Góra Grosza.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs dla klas pod hasłem: "Grosik do Grosza". Akcja trwa od 25 listopada br. do 02. stycznia 2020 roku. Celem akcji jest pomoc materialna osobom pełniącym funkcję rodzin zastępczych, uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej, możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inwestycję na rzecz  opieki zastępczej.
Uczniowie klasy I Technikum Mechanizacji Rolnictwa, klasy I Zasadniczej Szkoły Branżowej Kierowca- Mechanik,  jako pierwsi zachęcają do udziału w akcji. Twórzmy empatyczną społeczność szkolną, bądźmy otwarci na problemy innych osób, pomagajmy tym którzy są w trudnej sytuacji, bądźmy wrażliwi na krzywdę człowieka.
opiekun SU - Aneta Podrażka