"Dla Tych, ktorzy odeszli..."

30-10-2019 21:51

"Dla Tych, ktorzy odeszli..."

W dniu 29 października w naszej szkole odbył się spektakl poświęcony Dniu Zadusznemu, przygotowany i wykonany samodzielnie przez klasę 3TL . Przypomnieliśmy o zmarłych pracownikach szkoły, a przedstawienie skłoniło do refleksji na temat ciągłego biegu życia. Należy pamiętać o bliskich, nie tylko po śmierci zapalając znicz, a przede wszystkim kiedy są jeszcze wśród nas, spraw materialnych nie czynić priorytetem. "Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, zostaną po nich buty i telefon głuchy". Następnego dnia, 30 października delegacja klasy 3TKL udala się na cmentarz do śp. Stanislawa Wójcika i pani Gabrieli Szkop, by pomodlić się o radość życia wiecznego oraz zapalić znicz.