ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

24-06-2019 19:09

W środę 19 czerwca br. zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Na uroczystość przybyli przedstawiciele firm współpracujących z naszą szkołą. Dyrektor Ewa Odolczyk wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody otrzymali także laureaci konkursów szkolnych i powiatowych, najlepsi czytelnicy, sportowcy oraz uczniowie angażujący się w sprawy szkoły- Samorząd Uczniowski i wolontariat. Uczniowie podziękowali pani dyrektor, swoim wychowawcom i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Uczniowie odebrali także certyfikaty ukończenia kursów, które odbyły się w ramach projektów unijnych. Dyrektor podziękowała także rodzicom i przybyłym przedstawicielom firm współpracujących z naszą szkoła za ogromne zaangażowanie w życie szkoły. Złożyła życzenia udanego i bezpiecznego wypoczynku uczniom rozpoczynającym upragnione wakacje.m i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Uczniowie odebrali także certyfikaty ukończenia kursów, które odbyły się w ramach programu unijnego „Zawodowcy na start”. Dyrektor podziękowała rodzicom za ogromne zaangażowanie na rzecz szkoły i złożyła życzenia udanego i bezpiecznego wypoczynku młodzieży rozpoczynającej upragnione wakacje. Zatem przyjemnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!