starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

O SZKOLE Rekrutacja 2024/2025 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW DOKUMENTY VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Egzamin maturalny 2024 EGZAMINY ZAWODOWE KONKURSY Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Projekty międzynarodowe „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI RODO Kontakt STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH ROZKŁAD GODZINY PRACY PEDAGOG SZKOLNY PEDAGOG SPECJALNY PSYCHOLOG Placówki świadczące pomoc psychologiczno - pedagogiczno - psychiatryczną ZE SKRZYNKI PEDAGOGA/PSYCHOLOGA Wersja kontrastowa

Praca Operator Ustawiacz Maszyn.

08-07-2019 23:52

A A A

WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy: Operatora maszyn CNC Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Mazowiecki

Zadania:

• ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,

• ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,

• wprowadzanie korekt do programów obróbczych,

• realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,

• konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,

• praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,

• zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo Wymagania:

• wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,

• praktyka zawodowa: 1 rok, mile widziana znajomość obsługi obrabiarek CNC Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,

• dofinansowanie do programu sportowego,

• bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,

powiat sochaczew powiat sochaczew
148200 odwiedzin