Projekt Erasmus Włochy 2019

25-06-2019 21:23

Od 23.06. 2019 do 13 lipca, 8 uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczyciela języka angielskiego p. Jolanty Sobczak,  przebywało we    Włoszech, w mieście Rimini na praktykach zawodowych.  W grupie tych uczniów znajdowało się 2 kolejarzy, 3 mechaników i 3 logistyków. Uczniowie odbyli praktyki w zakładach pracy i firmach. W wolnym czasie zwiedzili, oprócz pamiętającego czasy Cesarstwa Rzymskiego Rimini,  dwa słynne włoskie miasta San Marino i Wenecję. Dodatkowo skorzystali z atrakcji jednego z największych w Europie parku wodnego Aquafan w Riccione. No i oczywiście Morze Adriatyckie zachwycało ciepłą wodą i słoneczną plażą. Praktyki przyniosły wiele nowych zawodowych  doświadczeń i wakacyjnych wrażeń.