„Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”.

11-06-2019 00:03

Pierwsze miejsce Sebastiana Rogalskiego w powiatowym konkursie fotograficznym „Najpiękniejsza jest moja   mała Ojczyzna”.

W czwartek, 6 czerwca br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom XIV edycji powiatowego konkursu fotograficznego „Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna”. Łącznie na konkurs nadesłano 141 zdjęć. Udział wzięło 41 uczniów z 16 szkół. Organizatorem  konkursu  było Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Powiatowy Zespół Edukacji  w organizację włączył się  także Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Komisja konkursowa  w składzie: Anna Syperek – Powiatowy Zespół Edukacji, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Elżbieta Szczypińska – kierownik Pedagogiczne Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie. Filia w Sochaczewie,  Tomasz Ertman – dziennikarz, fotograf, nauczyciel oraz Justyna Stępińska – nauczyciel historii w ZS RCKU. Komisja oceniała prace, nie znając autora i  szkoły, której jest uczniem. Po przeanalizowaniu wszystkich nadesłanych prac  pierwsze miejsce  w kategorii: portrety „zwierzęta” przyznano uczniowi naszej szkoły Sebastianowi Rogalskiemu z klasy I TMR. Zwycięzcy i wyróżnieni  otrzymali atrakcyjne nagrody, wśród nich między innymi cenny sprzęt elektroniczny. Uczniów naszej szkoły do rozwijana artystycznych pasji i wzięcia udziału w konkursie powiatowym  zachęcili nauczyciele Katarzyna Wróbel i Stanisław Paga. Serdecznie gratulujemy Sebastianowi i dziękujemy za udział uczniom  Darii Rozmarynowskiej, Sylwestrowi Majchrzakowi, Gabrieli Szadkowskiej i Karolinie Cudnik. Zapraszamy na kolejne edycje.