Spotkanie z p. Danielem Janiakiem

17-03-2019 18:39

Spotkanie z Danielem Janiakiem

W piątek, 15 marca br. w murach naszej szkoły gościliśmy p. Daniela Janiaka. Prezes stowarzyszenia Sochaczew - Daj się ponieść, pomysłodawca wielu projektów w budżecie obywatelskim, przeprowadził warsztaty edukacyjne dla uczniów klas IV pt.. „Kreatywność w życiu, czyli jak sobie poradzić w życiu po maturze”. W obecnym świecie poszukiwany jest człowiek kreatywny, poszukujący i postrzegający świat w sposób niejednoznaczny. Spotkanie było bardzo interesujące i zachęcało do poszukiwań własnej kreatywnej drogi przez całe życie nie tylko po maturze. W spotkaniu wzięła udział pani Karolina Hymon opiekun studentów w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie, która przedstawiła ofertę edukacją uczelni.