Wyniki konkursu edukacyjnego pt "Kultura bezpieczeństwa"

05-03-2019 18:27

Podczas apelu 28.02.2019 r. Pani Dyrektor Ewa Odolczyk podziękowała uczniom Joannie Felczak kl. II TL  i Michałowi Borowskiemu kl. III TM za udzial w wojewódzkim konkursie edukacyjnym pt "Kultura bezpieczeństwa" organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy. Uczniowie Ci zostali wyróżnieni dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi w Warszawie w dniu 20.02.2019 r. przez inspektorów pracy. Świadectwo za uczestnictwo w tym programie od Państwowej Inspekcji Pracy otrzymała nasza Szkoła oraz nauczyciel Stanisław Paga za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych z BHP i przepisów prawa pracy.

Program ten ma na celu zapoznanie młodzieży  z tematyką BHP i przepisami prawa pracy. Szczególnie przydają się umiejetności i wiedza z tego programu uczniom przyjmowanym do pracy. Ispektorzy pracy z Warszawy przeprowadzili dla naszych uczniów takie zajęcia w grudniu.

Gratulujemy i zapraszamy do konkursu za rok.

Stanisław Paga