PAWEŁ KOWALSKI WYRÓŻNIONY W POWIATOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

28-02-2019 21:58

PAWEŁ KOWALSKI WYRÓŻNIONY W POWIATOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

Na tegoroczną VII edycję powiatowego konkursu fotograficznego pt. „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie” organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie nadesłano aż 129 zdjęć z 12 szkół z powiatu sochaczewskiego. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek, 22 lutego br. Uzdolniony artystycznie uczeń naszej szkoły Paweł Kowalski z  klasy I TM zdobył wyróżnienie w kategorii Klimat świąt w rodzinie. Paweł nie mógł odebrać nagrody osobiście ponieważ uczestniczył w warsztatach „ Start w Biznes” w ramach projektu „Akademia Przyszłości” w SGGW w Warszawie. Nagrodę wręczyła na forum szkoły pani dyrektor Ewa Odolczyk na specjalnym apelu 28 lutego br.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie mieli do wyboru 4 kategorie, związane tematycznie z okresem świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza kategoria dotyczyła klimatu świąt w szkole, druga miała ukazać różne oblicza świętego Mikołaja, trzecia miała ukazywać przedstawienie świąt w swojej okolicy a czwarta – dotyczyła klimatu świat w rodzinie. Nadesłane zdjęcia poddane zostały wnikliwej obserwacji i analizie przez członków komisji konkursowej, która zgodnie postanowiła przyznać w każdej z kategorii nagrodę bądź wyróżnienia. Łącznie wyróżniono prace 11 uczniów z dziesięciu szkół. Wzorem lat poprzednich w jury zasiedli: Tomasz Ertman – nauczyciel z ZS CKP, fotograf oraz Jakub Wasilewski – fotograf i Anna Syperek – reprezentująca współorganizatora konkursu, czyli Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Powiatowy Zespół Edukacji. W naszej szkole do wzięcia udziału w konkursie i rozwijania swoich pasji zachęcili uczniów nauczyciele Katarzyna Wróbel i Stanisław Paga. Gratulujemy Pawłowi  i życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie aż dwudziestu uczniom z naszej szkoły. Zapraszamy na kolejne zmagania. Więcej informacji w bibliotece szkolnej.