Odwiedziny z życzeniami świątecznymi.

20-12-2018 11:56

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

W okresie przedświątecznym   uczniowie Zespołu Szkół w Teresinie w imieniu pani dyrektor Ewy Odolczyk i całej społeczności szkolnej składali życzenia świąteczne pracodawcom oraz instytucjom współpracującym z nasza szkołą.  Młodzież  kultywuje tradycje, zwłaszcza zwyczaj składania życzeń bożonarodzeniowych. Własnoręcznie wykonane stroiki i karty świąteczne wywołały prawdziwą radość  wśród  wszystkich obdarowanych.
W czwartek, 20 grudnia br. uczniowie Joanna Felczak, Filip Trojanowski, Natalia Olczak i Jakub Tandecki  z nauczycielką  Katarzyną Wróbel udali się  do Teresińskiego Ośrodka  Kultury, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej , Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie na Dworcu Kultura, gdzie zatrzymali się na dłużej. Zapoznali się z  bogatą ofertą biblioteki , rozmawiali także  o ciekawych  książkach.