SUKCESY W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

15-06-2018 22:24

Zwycięstwo  Darii Rozmarynowskiej i trzecie miejsce Gabrieli Szadkowskiej w powiatowym konkursie fotograficznym.

Daria Rozmarynowska kolejny raz pokazała swój talent artystyczny. Tryptyk – symbole, motywy, miejsca, drogi Polaków do niepodległości  autorstwa Darii zdobył  pierwsze miejsce w XIII edycji powiatowego konkursu fotograficznego „ Najpiękniejsza jest moja mała Ojczyzna’’, zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe i  ZS  RCKU w Sochaczewie. Przypomnijmy, że jest to trzecie zwycięstwo Darii, wcześniej została laureatką powiatowych konkursów  „Selfie z książką’’ oraz „Boże Narodzenie w twoim obiektywie”. Komisja konkursowa wysoko oceniła także zdjęcia  debiutującej Gabrieli Szadkowskiej przyznając trzecie miejsce. Gala rozdania nagród miała miejsce 13 czerwca br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. Uczennicom towarzyszyła nauczycielka Katarzyna Wróbel , która zachęciła dziewczęta do rozwijania swoich pasji i udziału w konkursie. Na zakończenie uroczystości  Radio Sochaczew poprosiło  Darię o udzielenie wywiadu. Serdecznie gratulujemy Darii i Gabrysi  życząc dalszych sukcesów.