MISTRZ ORTOGRAFII 2018

12-06-2018 23:40

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Ortograficznego ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII zorganizowanego przez nauczycielki Annę Biernat i Katarzynę Wróbel miało miejsce 30 maja br. W pierwszym etapie konkursu 28 maja br. wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Do drugiego etapu zakwalifikowali się Natalia Olczak, Joanna Bolek, Kamil Stępniak, Mateusz Rosa, Mateusz Dudek, Paweł Banasiak, Piotr Kałęcki, Błażej Jankowski, Martyna Nowak, Ernest Biskup, Marek Grzanowski, Karolina Cudnik i Daria Rozmarynowska. Trzeci etap konkursu odbył się 30 maja 2018 roku w bibliotece szkolnej. W finale wystąpili Mateusz Rosa, Błażej Jankowski, Ernest Biskup i Karolina Cudnik.  Bezkonkurencyjna okazała się Karolina Cudnik z klasy III TL zdobywając zaszczytny tytuł MISTRZA ORTOGRAFII 2018, II miejsce zajęli Ernest Biskup i Mateusz Rosa, a  III Błażej Jankowski. Serdeczne gratulujemy!