Zakończenie roku szkolnego klas czwartych

03-05-2018 22:41

OSTATNI RAZ Z MOJĄ KLASĄ ... ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

W piątek 27 kwietnia br. pożegnaliśmy klasy maturalne. Na uroczystość przybyła pani Jolanta Gonta starosta powiatu sochaczewskiego, która wręczyła nagrody uczniom o najwyższej średniej ocen. Pani dyrektor Ewa Odolczyk wręczyła nagrody absolwentom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody otrzymali także laureaci konkursów szkolnych, poczet sztandarowy, najlepsi czytelnicy, sportowcy, artyści oraz uczniowie angażujący się w sprawy szkoły, działalność Samorządu Uczniowskiego i wolontariatu. Nastąpiło przekazanie sztandaru klasom młodszym. Absolwenci podziękowali pani dyrektor, swoim wychowawcom i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Pani dyrektor życzyła uczniom kończącym szkołę wielu sukcesów w dalszym dorosłym życiu i najlepszych wyników na maturze, podziękowała także rodzicom za ogromne zaangażowanie na rzecz szkoły. Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem piosenki: ,,Dni, których nie znamy”.