Spotkanie z przedstawicielami firmy L’Oréal.

03-03-2018 17:45

13 lutego bieżącego roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy L’Oréal. Dotyczyło ono przede wszystkim nawiązania warunków współpracy między zakładem pracy, a szkołą w zakresie obywania praktyk/ staży  uczniów technikum mechanicznego i logistycznego w fabryce.

Osoby reprezentujące  firmę przedstawiły ponadto młodzieży  historię fabryki, zakres i zasady jej funkcjonowania  oraz omówiły szczegółowo, czym kierują się podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych.  Dążenie do doskonałości to główne motto Grupy  L’Oréal.

Uczniowie z ciekawością wysłuchali interesującej prezentacji firmy, chętnie brali udział w konkursie z zakresu wiedzy o firmie, zwłaszcza, że zostali nagrodzeni wspaniałymi kosmetykami L’Oréal.