KOLEJNY SUKCES FOTOGRAFICZNY DARII ROZMARYNOWSKIEJ

22-02-2018 22:00

Daria Rozmarynowska uczennica klasy III Technikum Logistycznego zajęła I miejsce w powiatowym  konkursie fotograficznym BOŻE NARODZENIE W TWOIM OBIEKTYWIE

Już po raz szósty Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie we współpracy ze Starostwem Powiatowym zorganizowały konkurs fotograficzny „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie”. Jego  pomysłodawczynią  jest nauczycielka Ewa Chaber, a patronatem objęła  dyrektor ZSCKP Jula Jakubowska .Rozstrzygniecie miało miejsce w piątek 16 lutego br. w świetlicy szkolnej ZS CKP.

Komisja w składzie: Anna Syperek (Starostwo Powiatowe), Jakub Wasilewski – fotografik i Tomasz Ertman - fotografik (ZS CKP) doceniła talent i umiejętności Darii przyznając I miejsce. Nagrody wręczyli dyrektor ZSCKP Julia Jakubowska, Dyrektor PZE Urszula Opasiak oraz wicestarosta Tadeusz Głuchowski. Wszyscy zebrani  obejrzeli prezentację fotografii nadesłanych na konkurs oraz zdjęć wykonanych przez uczniów ZS CKP w technice 3D.

Przypominamy, że Daria Rozmarynowska w grudniu 2017r. zdobyła I miejsce w konkursie powiatowym  SELFIE Z KSIĄŻKĄ zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sochaczewie. Do udziału w konkursie, a także rozwijania własnych pasji zachęciła Darię nauczycielka Katarzyna Wróbel.