Dni Kukurydzy w Skrzelewie

02-10-2017 21:43

1 pażdziernika Rada Rodziców Zespołu Szkół w Teresinie, przy współpracy z nauczycielami, zwłaszcza z p. Klaudią Bogucką i p. Jolantą Sobczak, zorganizowała kolejną loterię fantową, której celem było zasilenie  budżetu rady rodziców  i promocja szkoły na lokalnym terenie. Loteria nie odbyłaby się bez pomocy naszych wspaniałych uczniów: Darii Rozmarynowskiej, Ernesta Biskupa, Sylwestra Majchrzaka, Dominika Baczyńskiego i chłopców z klasy III TMR. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie naszego przedsięwzięcia.

Jednym z punktów programu Dni Kukurydzy był Konkurs Wiedzy Rolniczej.

Nasi uczniowie w rywalizacji z uczniami innych szkół zajęli następujące miejsca:

I miejsce- Krzysztof Konik z kl. IV TMR

IV miejsce-Ernest Biskup z kl. III OZE

VI miejsce- Sebastian Kałęcki z kl. IV TMR

W nagrodę otrzymali puchary ufundowane przez Wójtów Gmin Teresin i sąsiadujących gmin oraz cenne nagrody rzeczowe. Gratulujemy .

JSobczak