Apel z okazji wreczenia nagród.

08-06-2017 22:47

Dnia 7 czerwca odbył się  apel ,na którym pani dyrektor Ewa Odolczyk wręczyła nagrody i podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły w różnych dziedzinach.  Mateusz Zroślak zajął I miejsce w eliminacjach do Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, uczniowie z sukcesami  wzięli udział w Akademii Przedsiębiorczości w SGGW  w Warszawie, a Kinga Sobczak została finalistką II etapu, uczniowie wyróżnili się także w sporcie , a klasa III zawodowa w pracach na rzecz szkoły. Pani dyrektor podziękowała również  nauczycielom zaangażowanym w ich przygotowanie. Przypomniała  prawa i obowiązki uczniów oraz zasady BHP.