DNI OTWARTE SGGW I FINAŁ AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

01-06-2017 22:57

Dnia 19 maja 2017 r. klasy technikum logistycznego brały udział w dniach Otwartych SGGW ( Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego ) w Warszawie. Były one połączone z Finałem Akademii Przedsiębiorczości organizowanej przez Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW, w której udział brała młodzież od listopada poprzedniego roku. Wykłady z zakresu przedsiębiorczości , zwiedzanie Uczelni i poznanie oferty edukacyjnej to tylko nieliczne z atrakcji. Uczniowie wraz z opiekunami: p. Renatą Kusą, p. Justyną Pawłowską , p. Tadeuszem Orzechowskim, p. Kamilem Gutem chętnie uczestniczyli w grach dydaktycznych poszczególnych wydziałów na terenie kampusu.

Uwieńczeniem ciężkiej edukacyjnej pracy uczniów, był finał Akademii Przedsiębiorczości ( WNE SGGW) . Uczestnicy uzyskali dyplomy ukończenia II EDYCJI AKADEMII PRZEDSIĘBIORCZOŚCI oraz nagrody ufundowane przez SGGW w Warszawie.

Warto nadmienic , iż jedna z naszych uczennic KINGA SOBCZAK- KLASA IV TECHNIKUM LOGISTYCZNEGO, dostała się do kolejnego etapu konkursu, uzyskując tytuł Finalisty- GRATULUJEMY.