ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

30-04-2017 22:04

OSTATNI RAZ Z MOJĄ KLASĄ ... ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

28 kwietnia 2017 r. pożegnaliśmy klasy maturalne. Na uroczystość przybyła pani Agata Kalińska reprezentująca panią Starostę Jolantę Gonta. Pani dyrektor Ewa Odolczyk  wręczyła nagrody absolwentom , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody otrzymali także laureaci konkursów szkolnych , poczet sztandarowy, najlepsi czytelnicy, sportowcy oraz uczniowie angażujący się w sprawy szkoły. Nastąpiło przekazanie sztandaru trzecim klasom. Absolwenci podziękowali pani dyrektor, swoim wychowawcom i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Pani dyrektor  złożyła życzenia uczniom kończącym szkołę wielu sukcesów w dalszym dorosłym życiu i najlepszych wyników na maturze, podziękowała także rodzicom za ogromne zaangażowanie na rzecz szkoły. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.