Wizyta przedstawiciela Zarządu Kolei Mazowieckich.

28-04-2017 19:44

27 kwietnia 2017 r. gościł w murach naszej szkoły Członek Zarządu Kolei Mazowieckich Pan Czesław Sulima. W kwietniu 2016 r. przedstawiciele spółki podpisali ze szkołą w Teresinie porozumienie o współpracy na rzecz kształcenia młodzieży w zawodach kolejowych. Podpisane porozumienie jest już realizowane. Kolej mazowiecka współpracuje w kształceniu uczniów, którzy później znajdą atrakcyjną i dobrze płatną pracę. Przedstawiciele zarządu kolei mazowieckich uczestniczyli w spotkaniu z młodzieżą klasy pierwszej technikum kolejowego. Pan Czesław Sulima odpowiadał na pytania zadawane przez zainteresowanych uczniów. Wręczył atrakcyjne upominki przyszłym pracownikom życząc im wielu sukcesów w nauce.