Rozstrzygnięcie konkursu `Odnawialne źródła energii- energią przyszłości`.

25-04-2017 22:59

27 kwietnia o godz. 12.30 odbędzie się w naszej szkole ogłoszenie wyników i rozdanie nagród uzyskanych w konkursie Odnawialne źródła energii - energią przyszłości. Serdecznie zapraszamy uczestników konkursu i sympatyków źródeł energii odnawialnych.

Sprawozdanie z drugiej edycji konkursu „Odnawialne źródła energii  - energią przyszłości” pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie

Dnia 24.04.2017 roku komisja w składzie:

Dyrektor Zespołu Szkół w Teresinie Pani Ewa Odolczyk,

Pan Stanisław Paga,

Pani Małgorzata Kruszewska,

Pani Aneta Podrażka oceniła i przyznała następujące miejsca w konkursie OŹE.

W kategorii plastycznej:

I miejsce dla Dominiki Gajdy  z Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie za pracę pod tytułem „Ekologiczna dłoń”

II miejsce Julii Bonieckiej z Gimnazjum w Szymanowie za pracę „Ekologiczny świat”

III miejsce Kingi Włodarskiej z Gimnazjum w Wyczółkach za pracę pod tytułem „Ekologia w świecie”

Wyróżnienie dla Olimpii Woszczalskiej z Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie za pracę pod tytułem „Po co zanieczyszczać świat”

W kategorii technicznej:

I miejsce dla Mai Rychwalskiej z Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie za pracę „Farma fotowoltaiczna”

II miejsce dla Laury Markiewicz z Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie za pracę „Słońce wiatr woda biomasa”

III miejsce dla Michała Dmocha z Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie za pracę „Model wiatraka”

W kategorii „Twoja propozycja związana z OŹE” komisja przyznała tylko I miejsce dla Kamili Janickiej z Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie za pracę „Świat na dłoni”.