NIETYPOWA LEKCJA LOGISTYKI cz. 1

12-03-2017 20:42

NIETYPOWA LEKCJA LOGISTYKI cz. 1

Dnia 7 marca  bieżącego roku wszyscy uczniowie klas Technikum Logistycznego naszej szkoły byli uczestnikami II Edycji Targów Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2017 oraz Specjalistycznych  Targów Spożywczych,  które odbyły się w  w hali F Centrum Wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Podczas Targów uczniowie wraz z opiekunami Panią Dyrektor Ewą Odolczyk, Sylwią Krzeszowiec, s. Urszulą Rostankowską, Justyna Pawłowską i Ewą Dzikowską uczestniczyli w II Konferencji Opakowanie-Człowiek-Środowisko- Gospodarka Warsaw Pack 2017 organizowaną przez Polską Izbę Opakowań.

Wykłady wzbogaciły wiedzę uczestników z zakresu logistyki i ochrony środowiska , a zwiedzanie targów pozwoliło na zapoznanie się z nowoczesnymi technikami pakowania i różnorakimi rodzajami opakowań oraz nowościami z branży spożywczej.

Wystawcy przedstawili  dużo nowych produktów oraz  praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw i magazynów logistycznych.

Kolejna  nietypowa lekcja logistyki już wkrótce...