Dzień Kobiet 2017

08-03-2017 19:19

Z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem pana Arkadiusza Pietza przygotowali przedstawienie.  Zabawna scenka ilustrowała raj i  osadzonych w teraźniejszości -biblijnych Adama i Ewę. Każda z obecnych na sali Pań otrzymała jabłuszko i kwiaty. Pani dyrektor i organizatorki konkursów czytelniczego i ortograficznego  Katarzyna Wróbel i Anna Biernat wręczyły nagrody laureatom. W konkursie TĘ KSIĄŻKĘ WARTO PRZECZYTAĆ: I miejsce Kinga Sobczak, II Patrycja Wielogórska, wyróżnienie Mateusz Jaworski, a w konkursie ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII : I miejsce Kinga Sobczak, II Patrycja Olczak, III Mateusz Polak. Na długiej przerwie Panowie przygotowali dla Pań pyszny poczęstunek.