Studniówka 2017

08-02-2017 20:10

28 stycznia 2017 roku był bardzo ważną datą dla uczniów i uczennic klas czwartych teresińskiego technikum. Po czterech latach zmagań z ciężką nauką tegoroczni maturzyści mieli dogodną okazję do zabawy na studniówkowym balu. Była to długo wyczekiwana chwila, która pozwoliła zapomnieć o stresie, związanym z egzaminami.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły bal maturalny odbył się w sali balowej „Nad stawem" w Szymanowie. Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 20.00. Wiola i Mariusz mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych. Następnie  Pani dyrektor Ewa Odolczyk, wygłosiła przemówienie i oficjalnie rozpoczęła studniówkę. By tradycji stało się zadość uczniowie klasy IVTL i IVTMMr zatańczyli wspólnego poloneza, do którego przygotowała ich p. Ewa Dzikowska. Po tańcu był czas na złożenie podziękowań wychowawcom: p. Sylwii Krzeszowiec i p. Krzysztofowi Paradowskiemu oraz pozostałym nauczycielom za wkład włożony w nasze wykształcenie. W następnej kolejności uczniowie i grono pedagogiczne zasiedli do pięknie zastawionych stołów. Nadeszła chwila na kolację i inne przepyszne dania.
W końcu mogliśmy oddać się szalonej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystę, naszego szkolnego kolegę Michała Krzemińskiego i fotografa p.Beatę Kosińską. Zgromadzeni  dobrze bawili się zarówno przy wolnej jak i szybkiej muzyce. O północy wszyscy delektowali się pysznym tortem, który uroczycie pokroiła pani dyrektor. Wszyscy w świetnych humorach i z uśmiechem na twarzy bawili się na imprezie studniówkowej do 6 nad ranem.
Była to niezwykła i  niezapomniana noc. Studniówka była bardzo istotnym wydarzeniem w życiu czwartoklasistów. Bal jak i całe cztery lata technikum zostaną w pamięci każdego  z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z sentymentem.