Szkolny Konkurs Czytelniczy "Tę książkę warto przeczytać".

26-01-2017 19:16

W dniach 16 i 17 stycznia 2017 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy "Tę książkę warto przeczytać". Uczestnicy mieli za zadanie przygotować wypowiedź na temat wybranej książki i zachęcić innych do jej przeczytania. Wśród propozycji znalazła się literatura młodzieżowa, przygodowa, fantasy, biografie sportowców, a nawet psychologiczna i historyczna. Laureaci konkursu zachęcali do przeczytania :"Nie odchodź Julio" Ewy Barańskiej, , "Potęgi podświadomości'' Josepha Murphy oraz pracy zbiorowej na temat Dziewczyn Wyklętych.  Zwyciężczynią konkursu została Kinga Sobczak, II miejsce zajęła Patrycja Wielogórska. Wyróżnienie otrzymał Mateusz Jaworski. Nagrody na najbliższym apelu wręczy pani dyrektor Ewa Odolczyk. Gratulacje dla laureatów i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu. Kinga i Patrycja będą reprezentować naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Czytelniczym 8 lutego 2017 roku w Sochaczewie. Dziękuję pani Annie Biernat i pani Anecie Podrażce za pomoc w organizacji konkursu.

Zapraszam wszystkich do korzystania ze zbiorów biblioteki szkolnej.

Katarzyna Wróbel