Dzień Edukacji Narodowej🎓🎓

16-10-2024 09:32

Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 10.10.2024r w Zespole Szkół w Teresinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W akademii brali udział uczniowie z Technikum, Szkoły Branżowej I stopnia. Przedstawienie zostało przygotowane przez nauczycielki: Edytę Gałecką, Renatę Kusą, Paulinę Onisk i Katarzynę Wróbel. Wiele miłych słów, podziękowań uczniowie skierowali do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Samorząd Uczniowski w imieniu uczniów naszej szkoły wręczył słodkie upominki. Na zakończenie uroczystości głos zabrał Pan Dyrektor Krzysztof Paradowski, który podziękował wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz złożył najserdeczniejsze życzenia.