Cześć, witajcie z Grecji !!

02-10-2024 11:02

Cześć, witajcie z Grecji!
Dziś rozpoczynamy wyjątkową przygodę z zagranicznymi praktykami zawodowymi w ramach programu Erasmus+! 25 uczniów z naszej szkoły właśnie zaczyna swoją 12-dniową mobilność w słonecznej Grecji.
Pierwszy dzień za nami – pełen ważnych przygotowań! Uczniowie mieli organizacyjne spotkania, podczas których zapoznali się ze szczegółami nadchodzących praktyk, poznali naszych greckich partnerów oraz odbyli szkolenie BHP, aby bezpiecznie i odpowiedzialnie rozpocząć pracę.
Przed naszą młodzieżą intensywne praktyki zawodowe, podczas których będą zdobywać cenne doświadczenie w swoim zawodzie, doskonalić angielski oraz poznawać nowe technologie i metody pracy. Ale to nie wszystko! Po godzinach pracy i w czasie wolnym, odkrywac będą piękno greckiej kultury, tradycji i kuchni.
Trzymajcie kciuki za naszych praktykantów, którzy z pełną gotowością wkraczają w świat nowych wyzwań!