Z nagrodami od starosty

17-10-2022 09:56

To była bardzo miła uroczystość z akcentem Zespołu Szkół w Teresinie. W siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, w poniedziałek, 17 października br. wręczono stypendia starosty sochaczewskiego uczniom uczęszczającym do szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest powiat. Przyznano wyróżnienia za wybitne i bardzo dobre wyniki w nauce. W ścisłym gronie najlepszych uczniów w powiecie znalazła się nasza Dominika Szadkowska, uczennica klasy IV TL. Ponadto nagrodę starosty dla nauczyciela odebrał p. Kamil Gut, nauczyciel kształcenia zawodowego. Z kolei wśród grona nagrodzonych dyrektorów był też nasz dyrektor – p. Krzysztof Paradowski. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!