Cenna lekcja logistyki i przedsiębiorczości

17-10-2022 17:18

Uczniowie klasy II technikum logistycznego wraz wychowawczynią Justyną Pawłowską-Gut i opiekunkami: Katarzyną Wróbel i Katarzyną Michałowską,  uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Edukacyjna wizyta odbyła się w dniu 12 października br. W jej ramach młodzież zapoznała się z zasadami funkcjonowania GPW. Zdobyła wiele cennych informacji na temat historii  i życia giełdy w przeszłości i czasach teraźniejszych. Materiał filmowy dotyczący funkcjonowania giełdy i inwestowania na rynku kapitałowym z pewnością przybliżył uczniom zagadnienia tematyczne GPW. To była cenna lekcja logistyki i przedsiębiorczości. Kto wie, być może niejeden z uczniów teresińskiego technikum zostanie w przyszłości poważnym inwestorem na giełdowym rynku? Pierwsze doświadczenie już posiadają. Na pewno wiedza przyda im się w teraz w szkolnej nauce.

ZST