14-10-2022 13:27

W czwartek  13 października br. w Zespole Szkół w Teresinie odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawienie słowno- muzyczne przygotowali uczniowie pod opieką nauczycieli: Edyty Gałeckiej, Renaty Kusej i Katarzyny Wróbel. Wiele ciepłych i miłych słów zostało skierowanych do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi.  Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy, poświęcenie i troskę. Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów wręczył każdemu słodki upominek. Na zakończenie przemówił Pan Dyrektor Krzysztof Paradowski, który podziękował wszystkim nauczycielom i pracownikom za zaangażowanie oraz złożył życzenia dużo zdrowia, sukcesów zawodowych i pociechy z uczniów, szczęścia i radości z wykonywanej pracy.