Szkolimy się nawet podczas wycieczek

10-10-2022 15:27

Tradycją Zespołu Szkół w Teresinie jest coroczne uczestnictwo klas technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych. W tym roku wystawa odbyła się 23 września, jak zawsze na terenie lotniska w Bednarach. Uczniowie wraz z opiekunami - Kamilem Gutem i Piotrem Gutem mogli podziwiać najnowsze nowinki technologiczne z zakresu rolnictwa, zwłaszcza zainteresowani byli tematem rolnictwa precyzyjnego.

Ponadto młodzież naszej szkoły miała też przyjemność brać udział w szkoleniu z zakresu rolnictwa precyzyjnego przygotowanym przez pracowników firmy VALTRA, co spowodowało, że cel edukacyjny wycieczki został w pełni zrealizowany. Do dyspozycji uczniowie mieli nowoczesny SYMULATOR VALTRA SMARTCH TOUCH oraz dwa podłokietniki. Z pewnością za rok, ponownie widzimy się w Bednarach!

JP-G