Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

30-06-2022 11:43

W piątek, 24 czerwca br. w Zespole Szkół im Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego  2021/2022.Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Bazylice w Niepokalanowie. Następnie udaliśmy się do hali sportowej. Naukę w szkole zakończyły klasy III Branżowe I Stopnia  Kierowca Mechanik po gimnazjum i szkole podstawowej. Absolwenci podziękowali dyrektorowi, swojemu wychowawcy -  wicedyrektorowi Grzegorzowi Więckowi , pedagog szkolnej i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Pan dyrektor Krzysztof Paradowski wręczył świadectwa i nagrody absolwentom oraz nagrody za: wyniki w nauce, frekwencję, osiągnięcia w sporcie, Samorząd Uczniowski,  czytelnictwo, powiatowe konkursy czytelnicze i fotograficzne, szkolny konkurs Zostań Mistrzem Ortografii, projekt edukacyjny: Malczan i innowację  pedagogiczną w ramach projektu Zrównoważony Rozwój Szkolnictwa Zawodowego. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Waldemar Pawlak Prezes Zarządu PM sp. z o.o., Dariusz Przytuła Wiceprezes Zarządu ds. Produkcji - POLSKIE MŁYNY Sp. z o.o., Wojciech Zasadziński  Prezes Zarządu GREINER PACKING Sp. z o.o., Sylwia Komorowska-Staniak  członek Zarządu BAKOMA Sp. z o.o., Martyna Sencerek specjalista ds. Rozwoju i Rekrutacji i Michał Telatyński kierownik techniczny - L’OREAL WARSAW PLANT oraz z ramienia Starostwa Powiatowego Marcin Odolczyk  Dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu.

Dyrektor Krzysztof Paradowski podziękował całej społeczności szkolnej i złożył życzenia udanego, bezpiecznego wypoczynku młodzieży rozpoczynającej upragnione wakacje. Zatem szczęśliwych, radosnych  i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!