Podsumowanie wyjazdu do Grecji

26-05-2022 23:40

W środę 25.05.22, grupa uczestników, którzy wyjechali do Grecji przedstawiła prezentację z realizacji projektu PO-WER Ponadnarodowa Mobilność Uczniów. Uroczystość odbyła sie w Zespole Szkół w Teresinie z udziałem  zaproszonych gości ze Starostwa Powiatowego w Sochaczewie: pani Urszuli Opasiak dyrektora powiatowego zespołu edukacji, pani Anny Pawłowskiej członka zarzadu powiatu, pana Jakuba Rokickiego przedstawiciela firmy wspierajacej realizacje projektu, dyrektorów szkoły: pana Krzysztofa Paradowskiego, pana Grzegorza Więcka, grona pedagogicznego i całej młodzieży szkolnej.

Uczniowie: Bartosz Dąbrowski, Franciszek Sasin, Wojciech Owczarek, Michał Trzciński przedstawili wszystkie wydarzenia i zadania jakie czekały uczestników w Grecji.

Ze zdjęć i ciekawej interpretacji widzowie dowiedzieli sie o regionie,  charakterze zajeć  edukacyjnych i przebiegu wycieczek krajoznawczych, uczniowie opowiedzieli o swoich doświadczeniach i podkreślili jakie korzyści wyniesli z wyjazdu i nauki w Grecji.

Na zakońzcenie uczestnicy projektu i opiekunowie otrzymali z rąk dyrektora szkoły  certyfikaty ukończenia projektu.