ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS MATURALNYCH

04-05-2022 23:06

OSTATNI RAZ Z MOJĄ KLASĄ ...

W piątek 29 kwietnia 2022 r. pożegnaliśmy klasy maturalne. Pan dyrektor Krzysztof Paradowski  wręczył nagrody absolwentom , którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Nagrody otrzymali także laureaci konkursów szkolnych , poczet sztandarowy, najlepsi czytelnicy, sportowcy oraz uczniowie angażujący się w sprawy szkoły. Absolwenci podziękowali Panu dyrektorowi, swoim wychowawcom i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Przygotowali także program artystyczny pod kierunkiem Pani Edyty Gałeckiej.

Głos zabrał także przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartosz Brociek, który podziękował wszystkim za wspólnie spędzone chwile. Absolwentów w imieniu wszystkich uczniów pożegnał przedstawiciel SU Jan Florczak.

Pan dyrektor  złożył życzenia uczniom kończącym szkołę wielu sukcesów w dalszym dorosłym życiu i najlepszych wyników na maturze, podziękował także rodzicom za ogromne zaangażowanie na rzecz szkoły. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły. Życzymy udanych, bezpiecznych  najdłuższych w życiu wakacji, dostania się na wymarzone  studia lub podjęcia satysfakcjonującej  pracy. Wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.