LAUREACI POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

02-03-2022 22:15

Na tegoroczną X jubileuszową  edycję powiatowego konkursu fotograficznego pt. „Boże Narodzenie w Twoim obiektywie” organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego  we współpracy ze Starostwem Powiatowym nadesłano 183 zdjęcia wykonane przez uczniów  szkół z powiatu sochaczewskiego. Patronat nad konkursem objęła p. Jolanta Gonta - Starosta Powiatu Sochaczewskiego oraz p. Julia Jakubowska- Dyrektor ZSCKP w Sochaczewie. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w poniedziałek, 28  lutego br. w świetlicy szkolnej ZSCKP. Spotkanie poprowadziła p. Ewa Chaber, odpowiedzialna za przebieg i organizację konkursu.

Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie mieli do wyboru 3 kategorie, związane tematycznie z okresem świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza kategoria  miała ukazać różne oblicza świętego Mikołaja, druga przedstawić  święta w swojej okolicy, a trzecia – dotyczyła klimatu świat w rodzinie. Nadesłane zdjęcia poddane zostały wnikliwej obserwacji i analizie przez członków komisji konkursowej  w składzie p. Jakub Wasilewski – fotograf, p. Anna Syperek – Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz p. Tomasz Ertman – nauczyciel ZS CKP. Uczniowie naszej szkoły  pokazali swoje umiejętności artystyczne, które doceniło jury. Julia Żochowska  zdobyła I miejsce, Paulina Gołębiowska, Zuzanna Leończyk i Karol Ratajczyk otrzymali  wyróżnienia.  Do wzięcia udziału w konkursie i rozwijania swoich pasji zachęciła uczniów nauczycielka p. Katarzyna Wróbel. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie aż dziesięciu uczniom z naszej szkoły. Zapraszamy na kolejne zmagania. Więcej informacji w bibliotece szkolnej.

Nagrody laureatom wręczyły  p. Urszula Opasiak – dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, która reprezentowała też władze powiatu oraz jako organizator – p. Julia Jakubowska, dyrektor ZS CKP.

KATEGORIA: Różne oblicza św. Mikołaja

I MIEJSCE  - Julia Żochowska KL. IV TL

Wyróżnienie: Paulina Gołębiowska KL.IV TL

KATEGORIA: Wyjątkowość świąt w mojej okolicy