Zbiórka na rzecz Ukrainy

02-03-2022 22:03

"Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego, aby się wznieść, musimy trzymać się razem"
Maria Konopnicka
💗
Prosimy o wsparcie zbiórki na rzecz osób dotkniętych tragedią z powodu wojny na Ukrainie.
Zbieramy produkty: spożywcze (długoterminowy okres ważności), artykuły kosmetyczno - higieniczne i inne.
Wychowawcy proszeni są o zorganizowanie zbiórki w klasach.
Zebrane produkty należy zapakować w karton, zakleić i podpisać np. klasa....
Paczki zostawiamy w sklepiku szkolnym.
Przed oddaniem paczki należy poinformować opiekuna samorządu uczniowskiego (informacja na e-dziennik).
W dniu 10.03. b. r. odbędzie się miedzyklasowy turniej szkolny pod hasłem "Gramy dla Ukrainy".
W tym dniu paczki składamy: parter, miejsce przed wejściem na halę sportową od strony szatni.
W razie indywidualnej potrzeby przekazania pomocy prosimy o kontakt z opiekunem samorządu.
Informacja od siostry Rozalii:

- Zbiórka pieniędzy i przesłanie na:
a) PCK z dopiskiem „Ukraina” 16 1160 2202 0000 0002 7718 3060
b) Caritas z dopiskiem „Ukraina” 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384
c) Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej z dopiskiem „Pomoc dla Ukrainy” 18 1140 1010 0000 5228 6800 1001
d) Polska Akcja Humanitarna zbiórka organizowana jest na platformie siepomaga.pl
- Przekazanie informacji uczniom gdzie mogą zgłaszać chęć przyjęcia do domu uchodźców.
- Na lekcji religii z każdą klasą odmawiamy dziesiątkę różańca w intencji pokoju na Ukrainie.

Koordynatorzy:
Samorząd Uczniowski, opiekun Aneta Podrażka