Nowości w Zespole Szkół

04-02-2022 23:41

Nowocześnie wyposażona pracownia magazynowa oraz odnowione warsztaty szkolne w Zespole Szkół w Teresinie zdecydowanie podnoszą jakość kształcenia. Pod ich wrażeniem był też wicestarosta sochaczewski Tadeusz Głuchowski i Urszula Opasiak, dyrektor Powiatowego Zespołu Edukacji, którzy gościli z gospodarską wizytą w teresińskiej placówce. Powiat sochaczewski jako organ prowadzący tę szkołę, może być dumny z jej funkcjonowania.
- Bardzo cieszy nas stałe dążenie dyrekcji szkoły do wszelkiej innowacyjności w nauczaniu młodzieży. W Teresinie w sposób szczególny dzieje się to już od kilku lat, dzięki temu poziom kształcenia rośnie, a z tego co wiem, absolwenci z powodzeniem odnajdują się na rynku pracy – mówił podczas wizyty w Teresinie wicestarosta Tadeusz Głuchowski. O ostatnich szkolnych inwestycjach opowiadał gościom Krzysztof Paradowski, dyrektor Zespołu Szkół w Teresinie.
Więcej szczegółów na ten temat na www.powiatsochaczew.pl