Jasełka 2021

19-12-2021 00:15

Wigilia szkolna

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy do obejrzenia jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły pod opieką katechetki s. Rozalii Modzelewskiej. Ze względu na epidemię mają one formę nagrania. W tym roku historia narodzenia Pana Jezusa jest przedstawiona poza murami szkolnymi. Józef i Maryja szukają miejsca na nocleg w … Teresinie i okolicy. Co byłoby gdyby to do naszych drzwi zapukała Święta Rodzina? Mamy nadzieję, że te jasełka pomogą nam przeżyć głębiej prawdę, że Bóg narodził się pośród zwyczajnych ludzi, codzienności wypełnionej radościami i troskami, ubóstwie i prostocie stajenki, przynosząc pokój i nieskończoną miłość. Na koniec chór zaprasza do wspólnego radosnego kolędowania.

Link: https://drive.google.com/file/d/1gAnzswkSZgIdkRK9J2zQdiUuS0bJYtts/view?usp=sharing