ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

07-12-2021 22:44

W środę 1 grudnia  2021r. w bibliotece szkolnej  miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Celem konkursu było  rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów, rozwijanie wrażliwości estetycznej, inspiracja do poszukiwania nowych form plastycznych, stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych, pielęgnowanie tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych, umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem konkursowym było wykonanie ozdoby bożonarodzeniowej  dowolną techniką z możliwością zastosowania techniki mieszanej.

Członkowie jury – dyrektor Krzysztof Paradowski, Justyna Pawłowska – Gut, Renata Kusa, Anna Rosa, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Bartosz Brociek oraz  organizatorzy  konkursu Katarzyna Wróbel i w imieniu Rady Rodziców - przewodnicząca  Kamila Szadkowska i wiceprzewodnicząca Angelika Karnowska po obejrzeniu wszystkich prac konkursowych postanowili przyznać następujące nagrody:

I miejsce Mateusz Sałaciński -  klasa I Technikum Mechanizacji Rolnictwa

II miejsce ex aequo Wioletta Lewandowska i Mateusz Wróbel – klasa I Technikum Logistyczne

III miejsce Zuzanna Leończyk – klasa II Technikum Logistyczne

Wyróżnienia Bartosz Dudek – klasa I Branżowa Kierowca Mechanik

i Paulina Gołębiowska – klasa IV Technikum Logistyczne

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone 13 grudnia 2021r.

Wszystkie  prace  zostaną wystawione na kiermaszu  świątecznym "Boże Narodzenie na Mazowszu" w niedzielę  5 grudnia 2021r. w Hotelu Chopin w Sochaczewie ( w godz.10.00 – 15.00)  Zapraszamy!

Organizatorzy konkursu: Rada Rodziców  i  nauczycielka  Katarzyna Wróbel