Dzień Edukacji Narodowej.

15-10-2021 22:36

Dzień Edukacji Narodowej to przede wszystkim święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły. Tradycyjnie w ramach podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie uczniowie składają im życzenia.

W środę, 13 października br. uczniowie pod kierunkiem nauczycielek Edyty Gałeckiej i Renaty Kusej przygotowali przedstawienie z okazji dnia Edukacji Narodowej.

Pan Dyrektor  Krzysztof Paradowski złożył życzenia wszystkim, także uczniom - bo bez nich szkoła by nie istniała.

Pan Dyrektor   przedstawił  także  skład SU oraz wręczył młodzieży certyfikaty za projekt pt: ”Międzynarodowa mobilność jako narzędzie rozwoju kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym”

Głos zabrał przewodniczący SU, który  przekazał serdeczne życzenia  dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Pod kierunkiem pani pedagog Anety Podrażki samorząd uczniowski wręczył upominki dla nauczycieli i pracowników szkoły.