Zakończenie roku szkolnego klas IV.

04-05-2021 23:10

Technikum Mechaniczne i Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki

W piątek 30 kwietnia br. pożegnaliśmy klasy maturalne. Uroczystość pożegnania odbyła się w dwóch turach. Klasa IV TMMR spotkała się na sali konferencyjnej o godzinie 13.30. Uroczystość przebiegała zgodnie z procedurami bezpieczeństwa, z którymi wszyscy uprzednio zostali zapoznani. W uroczystości  uczestniczyli  Pani Dyrektor Szkoły Ewa Odolczyk, Pan Wicedyrektor Grzegorz Więcek, Pan Kierownik  Kształcenia Praktycznego Krzysztof Paradowski, Wychowawczyni klasy Pani Katarzyna Wróbel, przedstawiciele Rady Pedagogicznej oraz Samorządu Uczniowskiego z opiekunem Panią Anetą Podrażka i tegoroczni absolwenci.

Pani Dyrektor Ewa Odolczyk pogratulowała uczniom satysfakcjonujących wyników w nauce i ukończenia szkoły. Odczytała także list od Pani Starosty Jolanty Gonta. Pani Dyrektor wręczyła nagrody absolwentom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Odebrali je:  Andrzej Słomczyński, Kacper Baczyński, Aleksander Olszanowski oraz Adrian Gaweł. Nagrody otrzymali także najlepsi sportowcy: Andrzej Słomczyński, Adrian Gaweł, Robert Florczak i Michał Dębski  oraz Marcin Perzyna angażujący się w  działalność Samorządu Uczniowskiego. W imieniu uczniów kończących szkołę głos zabrał Przewodniczący klasy Marcin Perzyna – podziękował  Pani Dyrektor, Panu Wicedyrektorowi, Panu Kierownikowi, Wychowawczyni i całej Radzie Pedagogicznej za trud włożony w nauczanie i wychowanie. Absolwentów w imieniu wszystkich uczniów pożegnała  przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Paulina Gołębiowska. Pani Dyrektor życzyła uczniom kończącym szkołę wielu sukcesów w dalszym dorosłym życiu i powodzenia na maturze.

Gratulujemy wszystkim uczniom ukończenia szkoły. Życzymy udanych, bezpiecznych  najdłuższych w życiu wakacji, dostania się na wymarzone  studia lub podjęcia satysfakcjonującej  pracy. Wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.