Zakończenie Szkoły klas V technikum .

27-04-2024 09:34

Dziś w naszej szkole miało miejsce bardzo wyjątkowe wydarzenie jakim jest pożegnanie uczniów klas V technikum. Nasi absolwenci po latach nauki otrzymali upragnione świadectwa ukończenia szkoły! Pierwszym wymownym znakiem opuszczenia murów naszej szkoły było uroczyste przekazanie sztandaru młodszym uczniom oraz ich zaprzysiężenie, co było bardzo podniosłą chwilą. Następnie zabrał głos Pan Dyrektor, który z serca złożył najlepsze życzenia uczniom wspominając ich pierwsze chwile w szkole oraz rozwój w ciągu tych lat pod okiem naszych nauczycieli i wychowawców. Nie mogło zabraknąć również przemówienia Samorządu Uczniowskiego. Po tych wielu serdecznych słowach i życzeń miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i świadectw dla uczniów. Pan Wicedyrektor odczytał list gratulacyjny władz Starostwa Powiatowego w Sochaczewie dla absolwentów naszej szkoły. Uczniowie poczuli się naprawdę dumni słysząc te słowa uznania. Wielką radość sprawił całej naszej społeczności szkolnej a najbardziej uczennicy V TL - Natalii Piwowarskiej, list gratulacyjny Starosty Sochaczewskiego Jolanty Gonta za świadectwo z wyróżnieniem i najlepsze wyniki w nauce w naszej szkole. Nagrodę za najwyższy wynik w egzaminach zawodowych otrzymała uczennica klasy V TL Maria Ciesielska - gratulujemy!
Po części oficjalnej miała miejsce część artystyczna, którą przygotowali uczniowie młodszych klas. Śmiechu i wzruszeń było wiele! Absolwenci przygotowali piękne, kreatywne i bardzo trafne podziękowania dla Pana Dyrektora, wychowawców i grona pedagogicznego, dla każdego z małym przymrużeniem oka Były również niespodzianki - prezent od klasy V TL dla szkoły: solidna i elegancka ławka, a od klasy V TM i V TMr tablica magnetyczna z całym zestawem akcesoriów. Zwieńczeniem uroczystości było przemówienie i filmik od klas IV dla absolwentów - tym razem łzy płynęły szczerze ze śmiechu Wszyscy będziemy sympatycznie wspominać ten dzień licząc również na odwiedziny naszych Drogich Absolwentów w przyszłości, dlatego nie mówimy "żegnajcie" ale "do zobaczenia"! Najszybciej - na MATURZE Życzymy z serca POWODZENIA!