22-04-2024 15:10

Zapraszam do wzięcia udziału w XVIII EDYCJI POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO NAJPIĘKNIEJSZA JEST MOJA MAŁA OJCZYZNA. Konkurs organizuje Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań fotografią oraz zachęcenie do poszukiwania piękna otaczającej nas Ziemi Sochaczewskiej, budowanie pozytywnego wizerunku naszej małej Ojczyzny, utrwalanie więzi społecznych i patriotycznych.

Uczestnicy mają do wyboru trzy kategorie tematyczne, to obok cieszącej się największą popularnością – natury, można nadsyłać zdjęcia także z serii: portrety (ludzie oraz zwierzęta). Trzecia kategoria to infrastruktura - „Miejsca znane i lubiane w powiecie sochaczewskim”.

Uczestnik może dostarczyć maksymalnie 4 zdjęcia. Tematyka musi odnosić się tylko do obszaru powiatu sochaczewskiego.

Ogłoszenie wyników nastąpi w czerwcu. Tradycyjnie dla najlepszych autorów zdjęć czekają atrakcyjne i cenne  nagrody. Najciekawsze prace wykorzystywane są do celów promocyjnych powiatu sochaczewskiego. W przypadku każdej z kategorii, szczególnie ostatniej,  organizatorzy czekają na ciekawe, oryginalne i pomysłowe ukazanie zakątków naszego powiatu – parku, placu, obiektu szkolnego, boiska czy innego obiektu użyteczności publicznej – choć niekoniecznie, bo dla kogoś miejscem znanym i lubianym może być własne podwórko, pobliski las czy łąka.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej Starostwa: www.powiatsochaczew.pl w zakładce Konkursy.

Więcej informacji w bibliotece szkolnej. Na Wasze prace czekam do 13 maja 2024r.

Katarzyna Wróbel