starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

O SZKOLE Aktualności Rekrutacja 2024/2025 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW DOKUMENTY VULCAN E-DZIENNIK zaloguj się Egzamin maturalny 2024 EGZAMINY ZAWODOWE KONKURSY Projekt - Ponadnarodowa mobilność uczniów "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” Projekty międzynarodowe „Mobilność międzynarodowa jako narzędzie rozwijania kompetencji kluczowych w kształceniu zawodowym” – II mobilność. DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI RODO Kontakt Wersja kontrastowa

Europejski Tydzień Młodzieży 2024

15-04-2024 15:13

A A A

Europejski Tydzień Młodzieży 2024

      Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży (ETM), który w tym roku odbędzie się w dniach 12-19 kwietnia pod hasłem „Voice your vision”.

Chcesz się dowiedzieć, co oferuje Unia Europejska? Interesuje Cię jej działalność? Chcesz się wypowiedzieć na temat decyzji, które mają dla Ciebie znaczenie? Chcesz wziąć udział w wydarzeniach i dyskusjach? Masz doskonałą okazję, by wyrazić swoje zdanie!

Europejski Tydzień Młodzieży 2024 odbędzie się na dwa miesiące przed wyborami do Parlamentu Europejskiego zaplanowanymi na 6–9 czerwca 2024 r. Oznacza to, że zarówno demokracja, jak i wybory europejskie będą głównym punktem debaty. Najwyższy czas, aby europejska młodzież bardziej zaangażowała się w życie społeczne i w procesy demokratyczne. Skorzystaj z okazji, by wyrazić swoje zdanie i pamiętaj, żeby pójść na wybory!

Podczas Europejskiego Tygodnia Młodzieży 2024 wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach zarówno w Europie, jak i poza nią. Będzie to okazja do udziału w dyskusjach na tematy istotne dla młodych ludzi oraz możliwość spotkania się z politykami i przedstawicielami instytucji europejskich. Impreza pozwoli także na zdobycie informacji na temat programów Unii Europejskiej skierowanych do młodzieży – takich jak Erasmus+ czy Europejski Korpus Solidarności.

         Wartością dodaną uczestnictwa w Europejskim Tygodniu Młodzieży jest także możliwość poznania inspirujących historii innych młodych osób, które zaangażowały się społecznie i odniosły sukcesy. Wydarzenie ma na celu przekonanie młodzieży, że ich głos ma znaczenie szczególnie w kontekście nadchodzących wyborów europejskich. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronach internetowych:

https://youth.europa.eu/youthweek_pl

oraz  https://etm.frse.org.pl.

ZOBACZ GALERIE

powiat sochaczew powiat sochaczew
147096 odwiedzin