13 edycja FUTSBAL CUP 🏆

27-03-2024 11:12

13 edycja FUTSBAL CUP Teresin za nami.
W dniu 20.03.24 r w naszej szkole odbył się turniej piłki halowej dziewcząt. Organizatorem turnieju była nasza Szkoła oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Pomysłodawcą oraz koordynatorem przedsięwzięcia był Marcin Odolczyk Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu w Sochaczewie oraz były nauczyciel ZS Teresin. Nasza drużyna pod opieką Pani Klaudii Boguckiej wystąpiła w składzie: Wiktoria Banaszek, Natalia Piwowarska, Maja Guzik, Wiktoria Ziółkowska, Aleksandra Janiak, Magdalena Florczak, Emilia Rozmarynowska, Milena Pawłowska, Magdalena Tańska. Emocji było co niemiara. Gra naszych dziewcząt stała na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie wywalczyliśmy 3 miejsce. Chociaż klasyfikacja końcowa nie odzwierciedla zaangażowania oraz waleczności naszej drużyny. Jeszcze raz gratulujemy!