📸🎓 Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym! 🎓📸

26-03-2024 09:28

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!
"Poznaj naszą szkołę: Obiektywna szkoła"
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wiele ukrytych skarbów kryje Twoja szkoła? Czy widziałeś ją oczami artysty, chwytając w kadr magię codzienności szkolnych korytarzy, sal lekcyjnych, czy nawet dziedzińca?
To właśnie teraz masz szansę pokazać światu Twoje spojrzenie na naszą szkołę! Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Poznaj naszą szkołę: Obiektyw'na szkoła".
Jak wziąć udział?
1.Złap aparat lub użyj swojego smartfona.
2. Odkryj ukryte piękno naszej szkoły – może to być widok zza okna klasy, wyjątkowy kąt korytarza, budynek szkoły, część budynku, ogród szkolny.
3.Uchwyć swoje ulubione chwile w kadrze i zrób zdjęcie!
Termin nadsyłania prac: 7 kwietnia 2024
Jak przesłać swoje zdjęcie? Po wykonaniu zdjęcia, prosimy o przesłanie go na adres e-mail: sekretariat@zsteresin.pl . Koniecznie wypełnij formularz zgłoszeniowy. W tytule wiadomości wpisz: "Konkurs fotograficzny: Obiektyw'na szkoła".
Niech Twoje zdjęcie opowie historię o naszej szkole! Pokaż nam, jak widzisz jej piękno, kreatywność i codzienność.
Do dzieła, fotografowie!
Nagrody czekają !!!
Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są w sekretariacie lub w sali nr 14