ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE "BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ… .- PORADNIK MULTIMEDIALNY"! 🌟

18-03-2024 12:10

Drogie Dziewczyny!
Czy zawsze marzyłyście o tym, aby wyróżnić się swoją kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi? Teraz macie okazję to zrobić! Zapraszamy Was do wzięcia udziału w ekscytującym konkursie, który nie tylko pozwoli Wam rozwijać się jako jednostki, ale także zintegruje nasze społeczności szkolne z powiatu sochaczewskiego!
Jak wziąć udział?
Twórzcie multimedialne prezentacje, które będą oddawały ideę savoir-vivre oraz wizerunek kobiety w życiu kulturalnym i społecznym. Pozwólcie swojej kreatywności błysnąć i wyraźcie swoje spojrzenie na te tematy w dowolnej formie - filmowej, graficznej, dźwiękowej czy tekstowej!
Nie czekajcie dłużej - to wasza szansa na wyrażenie siebie i przyczynienie się do promocji wartości, które są dla nas tak istotne! Do dzieła, Dziewczyny!
"BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ… .- PORADNIK MULTIMEDIALNY" - czekamy na Wasze projekty!
Organizator:
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY „DOM NA SZLAKU” im. GEN. TADEUSZA KUTRZEBY W ZAŁUSKOWIE
Koordynator:
Anna Grzybowska – zapraszam do sali nr 14 po karty zgłoszeniowe oraz oświadczenia RODO